Virágkötő és Virágkereskedő Szakképesítés

Prestige Dekorakadémia

A Prestige Dekorakadémia létrehozása a több évtizedes múltra visszatekintő Prestige Oktatási Stúdió egyik legizgalmasabb vállalkozása volt 2015-ben. Célunk egy olyan akadémia létrehozása volt, ahol minden lehetőség adott a minőségi gyakorlati és elméleti oktatáshoz egyaránt: felszerelt oktatóterem, szakmailag elismert és szerethető oktatók várják itt tanulóinkat.
Az azóta eltelt évek, a több száz végzett hallgató, az ő szakmai sikereik mind-mind új inspirációt adnak nekünk és továbbra is hisszük, hogy a minőségi képzéssel igazi értéket teremtünk.

Miért minket válassz?

• Talán a legfontosabb, hogy a Prestige Dekorakadémia Gyakorlati virágkötészeti képzésén valóban használható tudást szerezhetsz.. A megalapozó elméleti ismereteken túl képzésünk gyakorlatorientált, célunk, hogy a tanfolyam befejezését követően minden olyan alkotást el tudj készíteni amit egy virágkötőtől elvárnak a megrendelői.
  • A Prestige Dekorakadémián az órák színvonalas környezetben és barátságos hangulatban telnek. Fontos számunkra, hogy olyan oktatókat kérjünk fel, akik nem csupán szakmailag vannak az élvonalban, hanem nagyon szerethetőek, élvezetes előadásokat és izgalmas gyakorlati foglalkozásokat tartanak. Minden oktatónk gyakorló szakember, így nem csupán a virágok elkészítéséhez, hanem egy virágüzlet működtetéséhez szükséges információknak is a birtokában leszel mire elvégzed a tanfolyamot.
  • Tanfolyamunk időbeosztását úgy alakítottuk ki, hogy az mindenki számára kényelmesen vállalható legyen, család, munka mellett, vagy akár távolabbról bejárva is. Az elméleti tananyag jelentős részét lehetőséged lesz egyéni felkészülés formájában, otthonról megtanulni, online oktatási felületünkön játékos tesztekkel, növényfelismerő programmal segítjük a felkészülésedet.
  • Ügyfélszolgálati irodánkhoz nyitvatartási időben bármilyen kérdéssel fordulhatsz akár személyesen, akár telefonon vagy e-mailben, készséggel segítünk bármiben.

Elismert
oktatók